top of page

Rozmiary Zamków Błyskawicznych

Poniżej znajdą Państwo  wybór taśm zamkowych, z których produkujemy nasze zamki błyskawiczne. Oferujemy również różne galwanizacje elementów zamka takich jak zawieszki i komponenty.

IMG_2311.jpg
Tabela rozmiarów zamków

Tabela Rozmiarów

Spiralka

Taśma Spiralna Nylonowa

Nylonowa taśma spiralna z materiałem poliestrowym. Lekkie i elastyczne połączenie. Znajduje różnorodne zastosowanie w odzieży, meblarstwie oraz innych produktach jak np. wózki dziecięce.

Metalowa

Taśma Metalowa

Taśma z metalowymi ząbkami nałożonymi na poliestrowym materiał. Standardowy wybór w zamkach błyskawicznych metalowych. Produkujemy z niej zamki błyskawiczne oraz sprzedajemy jako komponent z metra.

Zer030

Taśma Metalowa Zer030

Taśma zamkowa z indywidualnie ukształtowanymi zamkami nakładanymi pojedynczo na poliestrową taśmę. Wyrób ten reprezentuje najwyższą jakość w zamkach błyskawicznych metalowych.

zer symetryczna

Taśma Metalowa Zer030 Symetryczna

Taśma zamkowa z indywidualnie ukształtowanymi zamkami nakładanymi pojedynczo na taśme. Przedstawiaona najwyższa jakość w zamkach metalowych. Symetryczny kształyt zapewnia wyższą odporność na naprężenia boczne oraz nowy bardziej estetyczny wygląd.

Kostka

Taśma Plastikowa Kostkowa

Plastikowe ząbki wtryskiwane są bezpośrednio na poliestrową taśmę. Taśma zamkowa plastikowa jest lekka i wytrzymała idealna do zastosowań w produkcji odzieży sportowej oraz roboczej.

Kotwica 6

Taśma Plastikowa Kostkowa Płaska

Plastikowe ząbki wtryskiwane są bezpośrednio na poliestrową taśmę. Taśma zamkowa plastikowa jest lekka i wytrzymała idealna do zastosowań w produkcji odzieży sportowej oraz roboczej. Spłaszczone ząbki stanowią alternatywę dla tradycyjnej taśmy kostkowej. 

bottom of page